2021-2022 Fourth Quarter Honor Rolls - Middle School

Casper Classical Academy

Principal's (4.0)

Sixth: Gabriella Berg, Isabella Bertz, Claire Bilek, David Boutte, Bailey Brown, Alaina Dutcher, Isabella Fenton, Carley Haley, Logan Leeper, Izabelle Lundberg, LillyAnn Newman, Ally Owens, Garrett Patik, Rowen Rouch, Genevieve Smith, Marisa Swan, Madison Szewczyk

Seventh: Rylee Baures, Madeline Berg, Madison Brown, Gavin Bummer, Chloee Catt, Abigail Davis, Johny Duong, Thomas Gorman, Elijah Graham, Lillian Hudson, Elise Kropatsch, Eian Lee, Alexia Longhurst, Timothy J Mavrogeorge, Jaisley Munsell, Jase Pickett, Madeline Tanner

Eighth: Blas Almaraz, Braden Bosco, Isaiah Braxton, Cormac Brechtel, Nicholas Catt, Toni Clark, Maiya Clayton, Sophia Ferguson, David Gallup, James Gleason, Abigail Glennon, Gabriel Kerchner, Kiersten Lamb, Jamisen Leeper, Jasleen Licon, Braedyn McCain, Annabelle McClure, Carson Munari, Mrunal Patil, Jake Raffensperger, Aiden Rauzi, Everett Roberson, Joel Schurman, Sydney Stephan

First  (3.5 - 3.99)

Sixth: Kylie Allaire, Kayla Athey, Madison Athey, Emma Baker, Emylee Barber, Brooklynn Bock, Martin Carman, Ryann Clark, Gabriel Clayton, Noah Davis, Emlyn Elrod, Zoey Freeman, Mallie Gillham, Madison Hager-McBeath, Lauren Hayward, Arianna Henry, Landen Hessler, Mickaela Knoepfle, Geba Leon, Calina Lopez, Jorja Lyon, Ella Marrero, Donovan McIntyre, Justin Melin, Kielei Moler, Drew Mooren, Rose Muldowney, Gavin Peterson, Bear Quinn, June Stephan, Jerzie Thomas, Penny Thompson, James Underwood, Brooke Walsh

Seventh: Kaden Brechtel, Laney Chenevert, Ethan Connolly, Sydney Donnelly, Lillie Evans, Hayes Hebert, Karsten Kilgore, Airyana Moreau, Adelynn Moyle, Briella Reichenbach, Kasen Sabus, Kenzington Scarborough, Emma Wheeler, Hope Wheeler
 
Eighth: Adrian Albrecht, Ally Dennis, Alison Evans, Carter Fazel, Benjamin Fetter, Maren Hayward, Braydon Hurtado, Caitlynn Johnson, Ethan Leslie, Carson Lundberg, Ignacio Maniscalco, Abigail McIntyre, Jonah Mogen, Ashley Packard, Gavin Patik, Samuel Pivik, Jared Raffensperger, Alyera Redding, Domnic Stowe, Xander Stoysich, Michael Swan, Elliot Torres, Alamea Wimmer, Caleb Wright
 
 
Second (3.0 - 3.49)
 
Sixth: Alaina Bates, Riley Bird-Taylor, Savannah Carabajal, Cora Dolan, Gus Gleason, Gabriella Hamilton, Geneva Hede, Lexie Kemberling, Avery Klingbeil, Trae Mead, Audra Merrell, Ryan Mullen, Amy Perez, Xayndrian Sanchez, Madyson Schilling, Bailey Shaw, Alice Sorensen, Geovany Vazquez, Lee Watson, Madison Williams, Tristin Winninger
 
Seventh: Keeley Carpenter, Nolan Cotton, Kaydee Cuka, Jackson Godlewski, Jett Hart, Marie Holden, William Howard, Kayla Huynh, Abigail John, Asher McCarthy, Natalie Owen, Colter Shoemaker, Andi Snyder, Tori Sorensen, Ashton Steffenhagen, Addison Unterseher, Noah Williamsen
 
Eighth: Arthur Alania, Olivia Bradley, Alice Conaway, Erik Distler, Maddie Felton, Wyatt Foster, May Jackson, Levi Merrell, Kamila Perez, Ella Puryear, Olivia Schumacker, Ardin Smith, Ella Soliz, Sawyer Thompson, Taylor Van Hecke, Peyton Winn

Centennial Middle School

Sixth Grade
 
Principal (3.8-4.0 GPA): Harper Adels, Kellan Amelotte, Brynner Anderson, Brigit Archer, Hadley Armstrong, Rylan Baker, Audrey Bartz, Cassidy Boyer, Kaidence Boyles, Lauren Bradfield, Whitney Bradfield, Nailah Carrick, Blaze Cassity, Rylie Clark, Aniyah Clayton, Darden Cooper, Kaiya Cortez, Michael Cottenoir, Kindsey Cowlthorpe, Carson Davis, Darcy Debban, Luke Deering, Shantel Delaney, Maria Diaz, Pyper Dobson, Brooklyn Douglas, Cooper Dow, Ryne Dyer, Bella Farrer, Ashley Fausett, Cadence Flammang, Bridger Florquist, Gannon Focke, Cade Fox, Savannah Freel, Mason Gallagher, Colter Garland, Elissa Ghanem, Hayden Gonzalez, Isabella Greene, Sydney Gurkin, Eva Hegewald, Cristian Hernandez, Payton Higgins, Lily Hoover, Keaton Horner, Talon Humphrey, Ava Huschka, Logan Ingram, Ashley Izaguirre Baca, Kailyn Johnson, Kyra Johnson, Garrett Kerner, Chloe King, Jude Larsen, Talen Larsen, Kaitlyn Lengrand, Brant Lewis, Vanessa Macias, Kodee Marsh, Jonah Martini, Braddick McCoul, Maddison Milewski, Maddox Monroe, Catherine Munger, Mackenzie Nokes, Karsten Ossa, Kamdyn Parry, Isaac Peppersack, Dillon Petty, Cody Porter, Wyatt Porter, Shane Rabourn, Addison Rhea, Rylee Rivera, Caitlin Robinson, Hunter Robinson, Chloe Russell, Tripp Russell, Tace Sallee, Evy Sanchez, Brooklyn Sheaff, Jordyn Simanton, Allie Simurdak, Addison Stitt, Rylie Stoneking, Jolene Stringham, Jade Tarullo, Amani Thanetporn, Kristin Thompson, Lauren Thompson, Galvyn Timberman, Ryland Timberman, Taya Valdez, Landon Visoky, Erica Walker, Maeson Waring, Elijah Wass, Jayci Wells, Ayva Wilfong, Aaliyah Wilson, Bailey Woinarowicz, Alyssa Wright.
 
First (3.5-3.79 GPA): Degan Alvstad, Joslynn Arbuckle, Sterling Baker, Patrick Benardis, Ian Betcher, Adele Blank, Olivia Boronda, Joseph Brown, Dakota Burris, Mia Burton, Riley Carey, Whitney Chaput, Owen Chinn, Aidan Clark, Allie Coe-Daugherty, Mia Conaway, Brennen Cornelia, Kaidan Cowlthorpe, Elijah Crain, Elyse Crain, Bradley Dotson, Noah Dresang, Kylie Ewing, Landon Garner, Tatym Gilbert, Alixandria Hall, Sebastian Hernandez Parra, Tyler Hull Samuel Izzarelli, Kaden Jensen-Valenzuela, Chloe Larsen, Bonnie Linaman, Jeshua Martin, Adyson Nash, Anthony Nevarez, Carlie Palmer, Kaydence Pemble, Keegan Perkins, Josiah Rabourn, Amir Ramsey, Cathryn Reese, Nicole Row, Alivia Smith, Vivian Smith, Audrey Speiser, Eli Stebbins, Tristan Tuma, Camille Vigneri, Logan Zechiel.
 
Second (3.0-3.49 GPA): Paxton Aguilar, Allie Baker, Zander Berens, Ezekiel Boomer, Presley Brandt, Haley Bressler, Abreal Cain, Eduardo Centeno Magana, Dre Collins, Delyla Cook, Areanna Dobson, Matthew Duran, Chloe Everette, Suhniyah Gilliam, Baillee Gothard, Brody Hardin, Clarence Harris-Gilliam, Heston Heaps, Terra Hoffman, Tristan Holder, Quincy Hunter, Leathan Janssen, Ezabella Jonas, Ty Juhl, Elizabeth Keffer, Juddson Kellch, Ryan Logan, Dylan Marker, Azariah Mendoza, Callaway Mesecher, Grace Mondle, Brady Moreland, Braylen Myers, Ryker Nelson, Kassidy Orr, Jeremiuh Proudfoot, Emma Rankin, Aiden Reliford, Nathaniel Schirmer, Hudson Shipton, Jadyn Silva, Noelle Smith, Olivia Spencer, Makenzie Stewart, StevieAnne Stone, Gabriella Swanson, Natalee Taylor, Evan Walker, Deegan Walling, Brooklyn Watson, Aden Weeg, Savannah Whitaker, Colt White, Isabelle Whitley, Kaiser Wilhelm, Logan Wilhelm, Izabel Wolf, Tyler Wood.

Seventh Grade

Principal (3.8-4.0 GPA): Mariah Allsop, Maxwell Blatter, Cooper Boness, Troy Brimmer, Gage Burkett, Jenee Cantrell, Brandon Copelan, Ryan Copelan, Phoebe Dabre, Morgan DeStefano, Emersyn Elston, Abigail Fincher, Maverick Gallup, Adrian Garcia, Bennett Gransbery, Jack Hackett, Fischer Hadley, Peyton Hamrick, Robert Hancock, Tillie Holthouse, Gabriel Howe, Gia Ireland, Reece Jones, Mycah Keil, Beau Keller, Hailey Larsen, Jace Lijewski, Andrew Limmer, Olivia Linford, Keira Littau, Katie Lorenzen, Draper Lougee, Jordan Mack, Jonah Mason, Lucas Meyers, Mylie Morrison, Danielle Odlin, Reef Revell, Peyton Rhea, Olyvia Roscoe, Brycen Smith, Landon Smith, Nathan Stewart, Bode Strand, Caleb Strand, Benjamin Swanson, Elyza Timberman, Nhan Truong, Alex Van Norman, Betsy Warner, Goldie Warner, Kaydence Whitehead, Olivia Wilson.

First (3.5-3.79 GPA): Nola Amelotte, Gabriel Banister, Jillian Bright, Eden Chynoweth, Jasmine Cosenza, Maya Crum, Payton Deschenes, Geyamkhosi Gilliam, Hunter Glynn, Cameron Harris, Rio Harrison, Hunter Izatt, Evan Jennings, Braden Kalinowski, Javeiha Knox, Evelyn Koch, Evan Lamb, Olivia Lavin, Ronin Lavin, Landon Mangus, Jacob Marchant, Spencer McCarty, Ellery Morin, Justin Noah, Jaci Oldfather, Aria Olson, Ava Palmer, Skyla Rabourn, Lucielle Richardson, Jacob Rodriguez, Demetries Roubideaux, Tyler Schmidt, Cesar Vasquez Argueta, Danica Weant, Jackson Webster, Rogan Weis.

Second (3.0-3.49 GPA): Logan Atnip, Rebecca Baker, Christian Barnes, Eliza Bishop, Donavin Black, Logan Bonner, Trevor Bullard, Cody Dacus, Mary Daniell, Mia DeBernardo, Tyson Deskins, Anneliese Disburg, Wyatt Dye, Bailey Dyer, Dalana Edmond, Victoria Fulghum, Slader Gangwish, Owen Garman, Samuel Garris, Jonathan Goodrich, Zoe Gottsch, Braydon Hammell, Brooks Hardy, Allison Hernandez, Aiden Houseworth, Grace Johnson, Jacob Kennedy, Colby Kiser, Laiken Kobza, Austin Lackey, Sophie LaCount, Elizabeth Lafferty, Kaelyn Lewallen, Max Loranc, Eva Maloney, William Maloney, Carmine Marion, Leilani Martinez, Adam Martinson, Lawton McClellan, Victoria McGee, Journey Mehalek, Isabella Mendoza, Dave Thomas Mercado, Reagan Mills, Landen Mondle, Wyatt Panther, Caleb Parks, Layne Parks, Jackson Parrie, Lienard Pelaez, Carson Pemble, Ava Reece, Madelynn Roberts, Jeremy Shedd, Zara Sickert-Bush, Damian Van Nes, Tristen Wellborn, Ethan Wilson, Treymayne Winfrey, Carter Wood, Brianna Yeager, Ashten Zechiel.

 

Eighth Grade

Principal (3.8-4.0 GPA): Dagon Abeyta, Braxdon Anderson, Addison Becker, Sophia Boronda, Ryan Box, Weston Carlson, Aspen Chambers, Taylor Clarkson, Madison Cochran, Alexander Cypher, Michael Denton, Tyler DePoorter, Leslie Diaz, Brayden Douglas, Devlin Engelman, Mercedes Fausett, Braxton Galles, Addison Gay, Abigail George, Parker Giese, Ethan Hague, Sadi Hardy, Halli Harvey, Benjamin Hutchinson, Isabella Iverson, Joel Jimenez, Hudson Keller, Jenifer Lainez, Asa Limmer, Chase Mamot, Blake McKenna, Owen Mesecher, Myla Mohr, Carter Ostlund, Tabitha Pelton, Koleston Pexton, Kinley Porter, Presley Pruitt, Jackson Punteney, Shayde Punteney, Colton Rieker, Cameron Ritchie, Taylor Salas, Taylor Sears, Jamie Sibbett, Oliver Soulek, Dominic Swanson, Layla Tarullo, Trynity Triplett, Trevor Wellborn, Mckenna Wharton, Ryan Whitley, Sophia Yates.

First (3.5-3.79 GPA): Landri Armstrong, Parker Bartlett, Bryce Behringer, Kayenta Bennett, Katelyn Bird, Marley Boudreaux, Reese Brahaney, Ivory Carlson, Carissa Conley, Victoria Costa, Eli Deering, Bryleigh Fondren, Madison Harris, Kaden Holzhausen, Jaidyn Jones, Jaylie Joslyn, Alexander Maher, Malachi Martin, Taven McCoul, Grace Music, Gabriella Nelson, Eddie Orona, Summer Ryan, Kale Sallee, Jordynn Scott, Allison Scribner, Gracie Skogen, Victoria Sternberg, Ivory Tatro, Casandra Wambach, Mikayla Weese.

Second (3.0-3.49 GPA): Amara Apicelli, Kyleigh Arner, Brady Avitia, Mary Babbitt, Brinley Beckfield, Brooklyn Beevers, Adrian Behringer, Evan Blay, Irelyn Bott, Jonah Boulanger, Chase Christensen, Bode Clark, Kale Dees, Brayden Edgeington, Wyatt Farrer, Emma Firebaugh, Jackson Focke, Ciena Gonzales, Allee Gothard, Bailey Hardy, Regan Holmes, Paittyn Houck, Jacob Houseworth, Joseph Humphreys, Makieha Humphreys, Emily Kadlick, Nathalie Martinez, Lani-Elise Mesecher, Hannah Music, Shayla Newquist, Cregg Olsen, Jayden Plummer, Addyson Rodrick, Kyan Sims, Kaedance Sternhagen, Austin Tugman, Caiden Vosgien, Emillia Wardell, Kallee Whitaker, Mariah Winslow, Khalie Workman, Braylon Zimmer.

CY Middle School

Sixth Grade
 
Principal's (3.8 - 4.0): Zinna Acosta, Corbin Attwood, Ian Backman, Arjit Bhavsar, Travis  Bradley, Gracen Brunson, Teagan Campbell, Cooper Chaney, Cameron Cook, Kevin Cousineau, Nataleah Fernandez, Kinsley Green, Grant Grochowski, Quentin Haid, Brendan Hargarves, Cheyenne Harris, Alek Harshman, Troy Hermosillo, Samuel Heward, Lance Johnson, Noah Johnston, Ethan Kindel, Ethan King, Griffinn Kugler, Sadie Lebsock, Addison Lowndes, Jaden MacRae, Teaghan Maher, Vitalio Martinik, Keyelyn Merdink, Miranda Montes Velazques, Tripp Montgomery, Diana Ortiz, Alan Patino Aleman, Chayce Reney, Jayce Sanders, Zachary Schrader, Elenna Scoleri, Anabel Shosh, Kylie Steinert, Megan Sundquist, Alexis Teschendorf, Sophia Teschendorf, Cadence Toland, Sophia VanderPol, Sarah Weis, Cody Williams, Duke Wilson, Scott Wold, Diego Yanez, Madison Zeller.

First Honor Roll 3.50 – 3.79: Brody Alvey, Graysen Berry, Lauryn Bodily, Jordan Bowlds, Jacey Boyd, Travis Bradley, Brennen Bryant, Layla Cariveau, Lucas Crawford, Emery Dame, Zoey Gardner, Reece Griffin, Willow Griffitts, Eli Houck, Jack Huss, Mayah Jacques, Madilyn Jennings, Declan Johnson, Emry Piper Johnson, Kaysen Johnson, Cade Kwiatkowski, Emerson Logan, Bailey Matekovic, Addison McAulay, Joseph McGinley, Morgan McKinney, Laila Mills, Carlee Reno, Parker Ries, Mason Rodrigues, Avery Rohrer, Brynn Schoenwolf, Levi Scott, Audrey Shores, Clara Sowers, Brooklyn Steele-Leach, Lydia Stowe, Tavyn Taylor-Haworth, Christopher Tedford, Conner Turner, Cohen Ujvary, Brevan Ungricht, Patyon VanNorman, Delaney Wade, Gavin Walden, Evan Warner, Cooper Wartenbee, Brodey Wilcox.

Second Honor Roll 3.00 – 3.49: June Atchley, Cailynn Ammerman, Isabella Bailey, Bear Bake, Hollie Bertrand, Shianne Blakesly, Logan Burd, Samantha Burd, Colton Calanchini, Ayden Childs, Bristol Craig, Cassie Debyah, Isabelle Drake, Desiree Duran, Carter Evans, Kelton Faylor, Nicole Fox, Reese Gearhart, Damien Gibbons, Douglas Hahn, Josie Haigler, Aliannah Hibdon, Oliviah Holbrook, Jonathan Jeans, Kimmora Joseph, Mason Klukas, Rosella Levitt, Leah Malody, Jaxton Morrison, Rylee Morton, Sebastian Pardo, Lincoln Poe, Koda Reiter, Kimber Roberts, Emmy Ruble, Dominik Schwinefus, Kylee SIebler, Piper Snell, Kinley Svejkovsky, Jaelynn Wentz, Abygail West.

Seventh Grade

Principal's Honor Roll 3.80 – 4.00: Ariebella Alexander, Logan Anderson, Robert Arthur, Aburey Bentz, Trace Blajszczak, TY Brumfield, Austin Burger, Kaycee Campbell, Carter Cox, Cooper Cox, Philip Cox, Camri David, Paris Dimick, Carli Dinkel, Emma Doherty, Anna Doxtater, Rylan Duffy, Karter, Gaines, Hayden Genzler, Kevin Guzman, Mason Haines, Carter Hensley, Alejandra Hermosillo, Bailee Hinton, Alexander Ivanov, Shane Johnson, Jerrik Kemper, Isabella LaPapa, Haoning Li, Mason Maddox, Cierra Maher, Austin McNamee, Kyle Miller, Audrey MIlmont, Camden Morris, Logan Okes, Megan Pipas, Bayleigh Quinn, Garet Ready, Jade Schulte, Abbey Smith, Lohla Stevens, Walker Stoneking, Austin Thomas, Gabriel Vigneri, Beau Wheeler, Porter, Wulf.

First Honor Roll 3.50 – 3.79: Emaline Anderson, Jake Babcock, Parker Betts, RaeLee Blaylock, Max Brinkerhoff, James Brown, Kaitlynn Brownrigg, Charlotte Buckner, Ashton Burgardt, Kolbe Christianson, Lakota Cook, Fischer Davis, Summer Ekman, Auna Green, Arianna Hanson, Delilah Hedlund, Annie Ho, Aurora Hollinger, Riley Hughes, Avery Huxtable, Taylor Ingram, Jesse Jolovich, Taylor Jorgensen, Kayde Konings, Alexis Laughrey, Braelyn Martinez, Willow Mason, Colin Mayo, William McDermott, Makenna Miller, Hailey Mitchell, Talia O’Brien, Calley Petley, Abigail Phillips, Stephanie Produit, Emma Reyes, Carter Rohrer, Abigail Smith, Rihanna Spears, Dani Swope, Autumn VanGundy, Chritopher Wells, Jean-Marie Wells.

Second Honor Roll 3.80 – 4.00: Kallie Bauer, Robert Beang, Ethan Bellomy, Kassidi Christensen, Gwendolen Conrad, Spencer Conrad, Isabella Decker, Collin Delach, Gabriella Guerttman, Addison Hall, Wyatt Harvey, Jordan Henson, Tucker Hicks, Aubrie Hines, Draven Hitshew, Merik Hobson, Ian Hodge, Alivia Hunt, Anna Johnson, Zaiden Johnson, Isaac Johnston, Aurora Johnston-Jones, Sofie Kramer, Chloe Lareau, Gage Leinonen, Aliyah Maes, Jeremiah Martin, Anakin Maynard, Brendan Mayo, Jamie Meats, Joshua Moore, Aayden Rodgers, Natalie Rodriguez, Elaina Sausedo, Donny Sternberg, Justin Stewart, Elijah Timbers, Emmie Trujillo, Orin Williams, Lorelai Wolf, Reagan Wolf.

Eighth Grade

Principals Honor Roll 3.80 – 4.00: Graycie Bake, Logyn Barfiled, Tristen Brodrecht, Cassidy Cook, Kayleigh Coziahr, Evie Crawford, Ava Garvin, Brylee Glaser, Megan Goodrich, Nyah Green, Brinnan Heaton, Weston Hruska, Lily Kauffman, Ella Kramer, Marykate Lacko, Gracie Magrum, Lily Mason, Elihjah Mefferd, Jovei Mongar, Emily Moreno, Ryleigh Mortenson, Emily Mosier, Adelynn O’Brien, Emma Patterson, Quincey Poe, Bethany Quinn, Ryleigh Sisco, Caleb Timbers, Madyn Waring, Addelee Whiteaker, Eli Williams, Anna Wold, Abbigail Wolosin, Maren Worthen, Brooklyn Yarbourough, Phebe Zeller.

First Honor Roll 3.50 – 3.79: Bentley Abegglen, Olivia Baldwin, Skielynn Bouissey, Addison Burton, Trever Campbell, Payton Cann, Devyn Chaney, Ali Chapman, Winter Gilstrap, Calyn Guenther, Logan Heisey, Allaster Hines, Grayson Ingram, Kaylee Keck, Shyla King, Joseph Lockwood, Gaige Lummus, Zoe Magee, Ella Ries, Mason Sandefer, Cooper Skiles, Liam Walters, Megan White.

Second Honor Roll 3.00 – 3.49: Portia Allen, Fox Anderson, Christopher Barrett, Joshua Barton, Taylynn Berg, Michael Brown, Eli Brunson, Kameron Buresh, Dominick Carubie, Samantha Crawford, Jacx Ellis, Braeden Flanagan, Delany Gray, Noa Hodgin, Adleigh Holbrook, Brodrick Houck, Lynnlee Jones, Royce Jurgensen, Avry Kuhnel, Breyen Lee, Moses Limmer, Kyra Lord, Bryn Lovelace, Avery Mashek, Cyler Maxwell, Parker McCormick, Oceaynna Middleton, Aolani Miramontes, Adyson Myers, Chance Newsome, Delaney Oden, Kendra Ogaard, Arwyn Plumb, Miles Romer, Raegan Rose, Sebastian Ruiz, Sophia Shores, Jacob Skiles, Emma Smith, Kayden Stemen, Olivia Stephens, Titus Thomas, Jayson Tippit, Jackson Weiss, Eric Wells, Lexy Zou.

 

Dean Morgan Middle School

Sixth Grade
 
PRINCIPAL (4.0-3.8 GPA)
Mila Bilek, Lexia Bolvin, Jemma Bowles, Danika Burkey, Jace Butler, Joanna Contreras, Calyn Crossley, Ayelin Curtis, Robert Gibbs, Lua Gutterman, Mason Hedquist, Kayla Higgins, Levi Hinman, Harper Jay, Addison Keenum, Rachel Kleinpeter, Madelynn Kludy, Brynn Lach, Kiara Moen, Ellie Rufenacht, Lily Schnepper, Libby Smith, Rachel Smith, Mitzi Stevens, Emalyne Sveda, Kieran Tempest, Krew Wheeler, Peyten Wilhelm, Ayson Wilkinson 
 
FIRST (3.79-3.5 GPA)
Jordann Anderson, Treyton Baker, Katlyn Bird, Bailey Brown, Elizabeth Camara, Alysta Candelaria, Elyja Castner, Izabella Clark, Timothy Coster, Dawson Diaz, Mason Dresser, Maddux Dundas, Karlee Greenlee, Michael Keith, Zoe Larson, Chloe Lindquist, Constance McMillen, Ailyn Perea Chavez, Owen Roberts, Hailey Robertson, Madisyn Russell, Mason Schauss, Jaiden Schow, Annabelle Simons, Millie Storeim, Delaynee Sulzen, Nyia Welch, Tayler Zanolli 

SECOND (3.49-3.0 GPA)
Ryan Anderson, Erynn Brogan, Braylee Brown, Lily Campbell, Erika Carbajal, Jacob Daiss, Porter Dayton, Lillia Fish, Keissy Shannaya Gomez Aviles, Jazzlynn Graves, Brenner Griffin, Nelson Hand, Niya Harper, Audree Harrison, Aiden Holliday, Izaak Isais, Audra Jackson, Monae Mcclain, Maggie McConigly, Hunter McMillan, Keeley Midkiff, Lily Miller, Connor Mitchell, David Morales, Caide Peak, Daniel Pieri, Arianna Reierson, Timothy Robinett, Tanner Rodriguez, Airalynn Ryle, Jesse Sambrano, Emersyn Tucker, Dreamer Wallowingbull, Brianna Wooddell, Kaelynn Wyman 
 
Seventh Grade
 
PRINCIPAL (4.0-3.8 GPA)
Natalie Amaro Vazquez, Joel Anderson, Erin Aune, Jos Berens, Logan Brown, Greysen Cawiezell, Kylie Clark, Reagan Clark, Quincy Corbin-Bonander, Brooklynn Crow, Anna-Marie Davidson, Hadley DeLuna, Teagen Derby, David Fletcher, Brynnlee Frank, Alexis Gacke, Lilliana Griffin, Nathanael Gruner, Sera Gutterman, Kimah Hall, Rylee Jacobsen, Elleanor Keller, Sophie Lach, Izobel Lloyd, Jillian Lopez, Gracelan Mahoney, Brynn McCarthy, Madalynn McCullough, Bryce Moore, Laiton Moore, Lilian Moreno Perez, Garrett Murphy, Codilynn Nichols, Mia Pekuri, Maximus Qualls, Lexa Randolph, Brooke Russell, Tailyn Shaffer, Haylie Shellabarger, Zoey Smith, Emily St John, Emery Stephens, Addyson Vance, Haleigh Zeidler 

FIRST (3.79-3.5 GPA)
Dakaeyla Alexander, Sydney Baughan, Lillian Beaugureau, Richard Bratton, Kaden Coleman, Emma Daniels, Kinzlee Daniels, Tianna Goldsmith, Trey Hamilton, Cayda Hamm, Izabel Harris, Eduardo Hernandez, Quinnton Huss, Rhylee Laceby, Marlee Looy, Aubrey Lopez, Mikayla Martin, Kaily Moore, Nehemiah Notermann, Cooper Rogers, Sien Rossin, Quade Siemens, Gage Sims, Kimberly Surles, Stormy Tatro, Raiden Wylie 

SECOND (3.49-3.0 GPA)
Quinn Alvar, Hailey Barragan, Tristin Blackford, Kassidy Bonnar, Preston Castle, Ember Daniels, Victoria Downs, Patience Feronti, Aaron Garrett, Takiyah Givens, Samirah Gurrola, Roxy Helfrick, Michelle Henman, Nathan Jones, Liam Kimball, Isabella Kriegh, Adonis Martinez, Xavier Mina, Brayden Miracle, Ethan Miramontes, Zuri Oster, Ava Ramos, Alexander Rislov, Alejandro Rosales, Brianna Sawaya, Lane Schaff, Stephaun Thompson-Rodriguez, Ariana Wik, Joryn Wohl, Alia Zavala 
 

Eighth Grade

PRINCIPAL (4.0-3.8 GPA)
Hannah Adwalpalker, Shelby Baker, Kallie Beckman, Aria Burton, Nicholas Callender, Kelsey Cantrell, Madison Dresser, Breckyn Fagot, Charles Frausto, Trinity Geary, Duncan Gillum, Sofia Groce, Wyatt Horner, Sadie Huseas, EllaBay Jackson, Tessa Johnson, Nyomi Kooser, Paige Krause, Hayden Leonhardt, Lily Litman, Landyn Markwardt, Alissa Miller, Luke Mosley, Kirra Murdock, Kadin Pollock, Eliana Smith, Sydney Smith, Jordan Sorensen, Dylan Spencer, Micah-Tremont Stoner, Chloie Syverson, Jordan Thomas, Julia Veauthier, Eleanor Whyde-Korfanta, Caleb Woods 

FIRST (3.79-3.5 GPA)
Carter Alvar, Ethan Amundson, Lilly Bates, Kaiden Bruno, Hadly Cohagan, Tucker Curtis, Deakin Dornbier, Grace Downs, Breanna Gelles, Kaden Greenleaf, Nicole Greenleaf, Hannah Guthrie, Tryston Harkins, Lacey Hollen, Suri Holman, Aliah Hult, Janaya Leonard, Benjamin Maggi, Brylea May, Samantha McCarty, Reese Moens-Hicks, Dale Owens, Luke Russell, Cash Sasser, Emma Schneider, Nicole Tjaden, Gabriel Trujillo, Braydon Woody, Kemarien Young 

SECOND (3.49-3.0 GPA)
Hartley Anderson, Mathew Benton, Adalyn Berdahl, Zoey Bonney, Michael Boutte, Bryer Craig, Thomas Dayton, Hailey Fletcher, Vincent Forgey, Kaden Garcia, Alyssa Good, Bridger Hallcroft, Cody Harris, Traeton Hayes, Nathaniel Hlavka, Addison Hutchison, Kaitlynn Kosta, Maddux Lamonica, Shea Madsen, Kiara Meeks, Jersy Moore, Gabriella Ponce, Alejandro Reyes, Juan Rodriguez-Mendez, Macy Rowland, Victoria Ruiz, Cecilia Sevilla, Jasmine Steinberg, Aspen Stockton, Ashlyn Strozzi, Kendall Swinney, Joseph Travers, Arianna Vazquez Garcia, Braelynn White
 

Poison Spider School

Principal's
Sixth Grade: Skyla Kleemeyer, Allison Wilmes
Seventh Grade: Taryn Cook, Blake Williams 
Eighth Grade: Jaivis Hytrek, Dylan Maxwell, Hannah Williams 
 
1st Honor Roll
Sixth Grade: Bentley Bertasso, Allen Green, Taygen Jensen, Miikka Kandiko, Paige Maxwell, Josey Page, Margaret Parker, Makenzee Taylor 
Seventh Grade: Kaiya Gragg, Colton Jeske, Aspen Webb, Mackenzie Wilmes 
Eighth Grade: Dakota Maiden, Meryl Matas
 
2nd Honor Roll 
Sixth Grade: Collin Borden, Layne Daniels, Jada Dillard, Jason Houser, Nicholas Martinez, Remmy Olson, Mathew Smith, Cody Spears
Seventh Grade: IsaBelle Hutson, Beau Mann, Arianna Patricelli, Wyatt Schuerman, Blake Weathers
Eight Grade: Eva Arriola, Madison Jensen, Robert Mann, Abrianna Morton, Mackenzi Rickman, Blake Scott